Pavasaris.

KUKAINĪŠI: SKUDRU IELEJA - laviešu valodā dublēts rullītisPeep and the Paperplane | Animated short film by Christoph Englert - Putniņš un lidmašīna - stāsts par draudzību. Par to, kas bērnu māca? Vecāki, skolotāji. Papīra lidmašīna kā skolotāja prototips. Skolotāji ir noskumuši, ja bērni negrib mācīties, jo mammai un tētim jābūt darbiņā. Vecāki bērnus māca mājās - skolotājas bērnudārzā.
Kā tārpiņš par taureni pārvērtās.

Caterpillar Shoes | Sweet rhyming bedtime story for kids! - Tārpiņa kurpes.Īsas filmiņas ar pamācošu morāli .

Coin Operated - Animated Short Film - "darbināms ar monētām" -

filma par bērnības sapņiem. Vai tie piepildās? Kāpēc?


POOR LITTLE KITTEN SAD STORY | TRY NOT TO CRY -

Nabaga mazais kaķītis - mācība, ka nevar pamest dzīvniekus, ka par viņiem jārūpējas kā par ģimenes locekļiem.


5 Incredibly Fun GAMES to Teach Self-Regulation (Self-Control) | Social Emotional Learning -  

aicināt bērnus vērot video redzamās uzvedības veidus. Jautājums: "Vai es tā daru?" Ļaut bērniem izspēlēt un izjust šos uzvedības modeļus.Good teamwork and bad teamwork -


Labas un sliktas komandas darbs. Bērni noskatās un salīdzina ar savu grupu - sadarbību, uzmanību, kad skolotājs ko māca, cik saliedēta ir grupa.


The Present - CGI Awarded short film (2014) - Dāvana

 Nenicini vājākos, esi priecīgs par dāvanu, lai arī kāda tā ir. Tu nekad nevari zināt kādā situācijā pats nonāksi. Esi mīļš un jauks pret visiem. Nedusmojies, kad mamma vai kāds cits palūdz tevi atrauties no video spēles vai datora.


CGI Animated Short Film HD "Spellbound " by Ying Wu & Lizzia Xu | CGMeetup 5-7g.

Par to, kā dusmas un ļauni vārdi var pārvērsties par briesmoni. Aktivizēt bērnu uzmanību uz emocijām - kāda ir viena māsa, kāda otra. Ko dusmīgā māsa ierakstīja savā dienasgrāmatā? Vārdus: es ienīstu! Un no tā ļaunuma izauga milzu briesmonis. Kā viņa tika vaļā no briesmoņa? Viņa salika pretī mīlestības vārdus - mīlestība, piedod, lūdzu piedod. Rosina bērnus uzrakstīt pretstatus - slikto, ko var pārvērst labajā: naids-piedošana, ienīst-mīlēt, iesist-draudzēties, apsaukāt - teikt komplimentus, smieties par otru - palīdzēt otram, apvainoties - pasmieties....Animated Short Film " DO NOT BE ANGRY "- nedusmojies, ja kas neizdodas, paliec mierīgs un pacietīgs, lai to izlabotu. Filmiņa ka dusmas nepalīdz.Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Pirkumu grozs